2012 m. birželio 21 d.

Vasara - skaityk,sportuok,keliauk!

 
Vasara - tinkamiausias laikas gyventi aktyviau ir išjudinti per žiemą sustingusį kūną.Gera nubusti su saule, atverti kambario langus, išeiti į sodą, o gal, užsimetus ant peties rankšluostį, nudumti prie jūros. Norite gerai jaustis ir gražiai atrodyti? Tuomet imkite į rankas...knygą...
Kalanetika : atradimams įkvepianti mankšta(2012m.)  Malonumas judėti, gera savijauta, pasitikėjimas savimi – visi šie atradimai puikiai telpa viename žodyje. KALANETIKA.
 „Kalanetika – tai mano didysis atradimas, kuris vis patiesina nugarą ir panaikina skausmus, padailina ir padeda išlaikyti formas, leidžia jaustis grakščiai, sveikai ir laimingai, – pasakoja licencijuota kalanetikos mokytoja Eglė Afanasjeva, pirmosios Lietuvoje knygos apie kalanetkos mankštą sudarytoja.
Čia rasite viską apie kalanetiką:  sėkmės patarimų, ekspertų straipsnių, mankštos programą ir atsakymą į labai moterišką klausimą „ką daryti, kad, metams bėgant, mūsų kūnas išliktų lieknas, stiprus, energingas, o mintys ramios ir šviesios?“.
Knygoje:
•    rasite kalanetikos istoriją, filosofiją bei metodo kilmę;
•    sužinosite, kaip taisyklingai stovėti, kaip gerinti imunitetą ir galiausiai, kodėl kalanetika padeda sulieknėti;
•    sužinosite, koks teigiamas poveikis organizmui;
•    išmoksite atlikti bazinę mankštos programą ir papildomus pratimus;
•    rasite specialistų patarimus mitybos, psichologijos, fiziologijos ir dubens srities temomis;
•    sužinosite, kodėl visgi verta gerti daug vandens, pozityviai mąstyti ir nuolat svajoti.
Tikiuosi, jog ši knyga taps įkvėpimo šaltiniu visoms ieškančioms dailesnių linijų, geresnės sveikatos ar tiesiog naujų potyrių.

 O
R. Aleksandravičienės, L. Stasiulevičienės, K. Zaičenkovienės knygoje Aerobikos ABC(2012m.) pateikiama aerobikos atsiradimo istorija, trumpa anatomijos ir fiziologijos apžvalga, bendrosios aerobikos rūšys, fizinių pratybų pavyzdžiai ir jų atlikimo technika, aprašoma aerobikos pratybų įtaka organizmui.
Šių dienų požiūriu sveikatos būklę daugiausia lemia žmonių gyvenimo būdas, fizinė ir socialinė aplinka.  Doc. dr. Vida Juškelienė ir Andrius Timpa
teoriniame ir praktiniame sveikos gyvensenos vadove Sveika gyvensena(2012m.) siekia suteikti sveikos gyvensenos žinių, skatinti formuotis sveikos gyvensenos įgūdžius ir ugdyti motyvaciją šias žinias ir įgūdžius naudoti savo ir savo šeimos gyvenime.

Vasara - tai atostogų, gerų emocijų metas.Puikiai  jaustis-tai ne tik mankštintis ,bet ir įdomiai keliauti . 


Pasinaudoję iliustruotu  žinynu „Įdomiausios kelionės po Lietuvą“(2012m)


kuriame pateikiama įdomiausi kelionių maršrutai keliaukite po Lietuvą pėsčiomis ir automobiliu, aplankant iki 1100 vertingiausių šalies objektų. Juk čia tiek daug dar neištyrinėtų kampelių ir nematytų kraštovaizdžių. Žinynas iliustruotas puikios kokybės nuotraukomis, žemėlapiais ir informacinėmis lentelėmis, kurios pravers kiekvienam keliautojui. Šis leidinys skirtas prisiekusiam keliautojui, kuris trokšta aplankyti ne tik tolimas šalis, bet ir pažinti savo gimtąjį kraštą – Lietuvą.
Leidyklos darbuotojai atrinko Jums pačius įdomiausius ir vertus dėmesio kelionių maršrutus. Pažinkime savo kraštą, istorines ir naujas dar neatrastas vietas, aplankykime muziejus, kuriuose dar nebuvome, kartu pakeliaukime po gražiausias savo šalies vietoves.
Kiekvienas šiame žinyne atras tai, kas jį nustebins, sužavės ir bus pirmą kartą matyta. Juk tikrai dar ne viską aplankėte Lietuvoje!


       Gražiai atrodykime , puikiai jauskimės , turiningai leiskime atostogas lengvai sportuodami   ir  keliaudami  į įdomiausias ir gražiausias Lietuvos vietoves!

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą