2010 m. spalio 25 d.

Naujas renginys bibliotekininkystės inovacijoms skatinti

To dar nebuvo! "Rock&roll bibliotekininkas 2010" – naujas renginys bibliotekininkystės inovacijoms skatinti.
Rock&roll bibliotekininkų komanda ir partneriai organizuoja netradicinį, pirmą tokio pobūdžio renginį Lietuvoje, skirtą skatinti atvirą bibliotekininkystės idėjų sklaidą tarp bibliotekų praktikų, studentų (tiek esamų, tiek būsimųjų), mokslininkų ir dėstytojų. Tai (ne)konferencija „Rock&roll bibliotekininkas 2010“, kurios šūkis šiais metais Bibliotekininkystės idėjų forumas!
Prisijunkite adresu http://bibliotekininkas.crowdvine.com/. Čia jau rasite prisiregistravusius savo kolegas iš visos Lietuvos.
„(Ne)konferencijos socialiniame tinkle kviečiame diskutuoti, pasidalyti savo patirtimi, lūkesčiais ir ateities planais, siūlyti temas. Sekite naujienas – čia skelbiama visa svarbi informacija apie renginį“, – sakė (ne)konferencijos Rock&roll bibliotekininkas 2010 viena iš organizatorių dr. Zinaida Manžuch.
Rock&roll bibliotekininkas 2010 – tai idėjų forumas, vienijantis bibliotekininkystės studentus, specialistus, mokslininkus ir dėstytojus. Tai bendravimo erdvė, kuri leidžia diskutuoti apie tai, kas mums visiems atrodo svarbiausia, įdomiausia ir aktualiausia.
2010m gruodžio 2 dieną 9 – 17.00 val.Utenos A. ir M. Miškinių viešojoje bibliotekoje, bus surengta analogų Lietuvoje neturinti (ne)konferencija Rock&roll bibliotekininkas 2010. Jos organizatoriai Vilniaus universiteto Komunikacijos fakulteto Bibliotekininkystės ir informacijos mokslų institutas, Utenos A. ir M. Miškinių viešoji biblioteka, Vilniaus universiteto biblioteka.
Visą informaciją apie (ne)konferenciją rasite socialiniame tinkle adresu http://bibliotekininkas.crowdvine.com/.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą